Nejsme perfektní, tak se s tím smiřte.

Japonsko, Frank

31. března 2008 v 17:36 | Missérábles |  random crap
Chci do Japonska!
S bratrem hraju jednu hru na play stationu 2. Je známá, je to Tekken 5. No, a prostě je tam jeden bojovník a ten se jmenuje Jin Kazama, hrozně ho žeru. Je kreslenej, ale stejně děsně sexy. xDD Kdyby to byl opravdový člověk, jistě by byl děsně nádhernej. Dost jsem se hned chytla Japonska. Hned jsem dostala nápad napsat knihu na téma: Japonsko. Byl by to vlastně takovej romantičtější příběh o Japonce, která by se učila Karate u jednoho chlápka a ten by měl syna, do kterého by se zamilovala. No, prostě obyčejnej příběh jako druhej, ale já bych určitě něco skvělého vymyslela, aby to nebylo moc podobné mnoha příběhům. Ty brďo, už abych začala psát, než to zas zapomenu a nic z toho nebude. Dokonce mám už jména, některé.
Hlavní role: Achimatchi Hiroshi, Jin Kazama, Kazuya Mishima
Chtěla jsem jen sděit toto. Právě jsem se pohádala s Klárkou. Mrzí mě, že jsem ji naštvala. Nebaví jí, když moc mluvím o Frankovi. Prej si ráda přečte nějakou mou slohovku o něm, ale nebude mi říkat názory. Stejně by její názor byl ošklivej. Nechápe totiž, jak můžu mít kamaáda, sama by ho nemohla mít. V tom se jiná. Já dokážu mít imaginárního kamaráda. Ona by si řekla, že si ho udělá, udělala by si ho, a pak by úplně zapomněla, že si vůbec nějakýho udělala. Vzpomněla by si za tejden, že vlastně má kamaráda. Mezitím by stejně odešel. Ona by si toho ani nevšimla. :)
O Frankovi tu budu mluvit jen minimálně.
Už jsme si to spolu vyříkaly, tak snad je vše v pohodě. Jsem poslední dobou nějaká přecitlivělá. Asi na mě nějak zvláštně působí Frank. No, všechno svádím jenom na něj. Není to fér. Potřebuju čokoládu. Potřebuju obejmout maminku. Dneska ji musím obejmout. Dlouho jsem to neudělala. A dám ji velkou pusu. Jestli máte maminky, a vy určitě máte, tak běžte za mamkou, řekněte ji, že ji máte hrozně rádi a dejte ji pusu. Určitě ji to potěší. Potěší to maminku, která má dceru, která je neustálě na internetu a o nic jiného se nezajímá. Že, Klárko? xD
Už se těším, až pojedu do Japonska. A těším se, až si udělám tetování na 5 let.
Doufám, že jsem tě, Klárko, moc dneska nenaštvala. Promiň mi to. Zapomeň na to. Přiznávám, že jsem blázen, ale v takovém jiném smyslu. Nejsem takovej blázen, který by měl bejt na pochcaných matracích v Bohnicích. Ale měla bych se klidnit. Nemůžu bejt napoříd takhle oblblá.
Vaše, Tvoje, Jeho japanofilní a smutná Missérábles
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama