Nejsme perfektní, tak se s tím smiřte.

Duben 2008

a e i o u (nesnáším titulky)

30. dubna 2008 v 16:25 | klára |  random crap
Jsem strašně ráda, že je zítra a pozítří volno. Jsem totiž úplně vyflusaná a neuvěřitelně se těším jak budu zítra spát aspoň do dvanácti. Nevím, jak bych přežila, kdybych měla jít zítra do školy. Ještě když je první hodinu tělák.
Dneska jsou čarodějnice. Tenhle den vůbec nechápu. Proč se to jako slaví? Já to beru jako každej jinej den. Je to možná tak k tomu, že se v různejch koutech republiky upalujou nějaký slaměný čarodějnice, pije se a opíkaj se buřty. Nic pro mě.
V pátek půjdu zaplatit pokutu a musím až do nějaký ulice Na bojišti, což ani nevím v jaký je části Prahy. OMG, nesnáším revizory. Sere mě, že jsem sebou neměla mobil, napsala bych si totiž tu sms jízdenku. Ale to už je jedno, prostě budu o 700 Kč chudší (néééé).

koncert

27. dubna 2008 v 12:18 | klára |  random crap
Už za méně než 8 hodin uvidím Simple Plan. Uteklo to tak rychle! Dost se těším, už jsem dlouho na žádném koncertě nebyla. Pak mě ještě v červnu budou čekat Billy Talent a pak hovno. :D Mohl by přijet ještě někdo zajímavej... :))

"To si koupíš, když jsi to rozbila!"

24. dubna 2008 v 21:56 | klára |  denní činnosti slečny Kláry
Bože, dneska bylo skvělý odpoledne... doufám, že Šárce zejtra ve škole nebude moc blbě. xD Mně nebude určitě, já nepila! :D
Dneska na výtvarce jsme měli kreslit obrázek na téma "duše stromu". Nakreslila jsem tam nějaký dva listy a bylo to. I když to teda ještě nemám dodělaný, achjo. Nesnáším výtvarku. První hodinu výtvarky byli kluci na těláku a trénovali, protože jdou na nějakej fotbalovej turnaj, takže byl krásnej klid. Na druhou hodinu však přišli a klid zmizel. :D
No nic, jdu zkusit udělat pečeť tím pečeťovým voskem, který jsem si dnes byla nucena koupit. Bába jedna hnusná. :D A nesmím zapomenout přinést Míše 15 Kč.
klára

tralalá

21. dubna 2008 v 17:44 | klára |  random crap
Tak a je to v kapse. Obě jsme přijaté, všechno je dobré. Jen mě neuvěřitelně deptá, že zrovna my budem první ročník, který bude muset skládat úplnout maturitu, což znamená, že i z matiky. Hned jak jsem to slyšela, zeptala jsem se mamky: "Bude ti hodně vadit, když nikdy v životě neudělám maturitu?" xD Prej jo. Sakra.
A jsem zvědavá, jak to teda dopadlo Dominice. Měla z toho špatní pocity. Je na florbale a tak se jí na to nemůžu zeptat, i když na stránkách toho gymplu už jsou výsledky. Ach jo.
přijatá klára

Den D

21. dubna 2008 v 7:43 | klára |  random crap
Tak dnes je ten den, kdy zjistíme, jestli je veřejnosprávní činnost to, s čím se budeme zabývat další čtyři roky. :D Sedím tu takhle ráno, protože tam máme být až v devět, v půl deváté máme sraz s Miss a její mamkou před vchodem do mého baráku. Z neznámého důvodu jsem se v noci furt budila. Nejdřív ve dvě, pak v pět, kdy jsem si myslela, že už musím vstávat :D a potom v různý časový intervaly asi ještě pětkrát. Tak jsem se rozhodla, že radši vstanu. Dneska budu rychle vypravená, stačí si jen vyčistit zuby, učesat se a oblíknout se - to bude hned. Jsem na to zvědavá
klára (smajlíková transka! xD)

ty krávo

20. dubna 2008 v 18:16 | klára |  random crap
Teď jsem se vrátila z KFC, kde jsem byla s Miss. V životě bych nečekala, že mi řekne to, co mi tam řekla. xD Asi stokrát jsem se jí zeptala, jestli si ze mě nedělá prdel a myslí to vážně. Jo, je to fakt pravda. Ona je z toho mrtvá, já to zase nechápu... no prostě je to brutální. Kdybyste tak věděli, co se stalo. Ale to sem napsat nemůžu. Snad jí nebude vadit, když sem napíšu, že jí přeji hezký budoucí sexuální život. Ty vole... xD To je moc.
Vaše šokovaná klára

nejlepší

18. dubna 2008 v 22:56 | klára |  random crap
" Jo. Ten mladší, hezčí a živější… chápete, ne? Prostě ten jedinej naživu."
OMG, tohle je geniální. Sice to nikdo nepochopíte, ale to je jedno. Já se začala nahlas smát, když jsem si to v jednom nejmenovaném "příběhu" přečetla. xD Šárka mě stejně rozsekává skoro furt. :D
Jinak dneska byl docela v pohodě den, nedělo se nic zvláštního. Konečně jsme po docela dlouhý době nic nepsali z chemie. Taková úleva. Ale nasrala mě magistra Jitka Plánická, jelikož jsem nestihla celej test z matiky, protože jsme ho začli psát až někdy v polovině hodiny. :/ A to jsem si myslela, že bych z týhle písemky mohla dostat jakž takž dobrou známku.
Mimochodem, jsem strašně zvědavá na pondělí. Ještěže nemusím dělat přijímačky, narozdíl třeba od milé Dominičky. chacha. :D

Smrt mi stížila život

17. dubna 2008 v 12:57 | Missérábles |  random crap
Umřel. On kurva umřel!!!!

Blond hair

17. dubna 2008 v 11:38 | Missérábles |  random crap
Salut,
dneska jsem nešla do školy, protože se mi konečně poštěstilo a teta Karolínka mi barví hlavu. Nejdříve mi to zesvětlila, což byl docela hukot. Já a blonďatá hříva? Kurva, to byl pohled. Mám fotku. Na konci článku to sem hodím. xD Se pobavíte. No, a za chvilku si budu smejvat hlavu s tou novou barvou- má to bejt crazy ruby. xDD To jsem teda zvědavá. A mimochodem, poprvé jsem někomu barvila hlavu! Docela to ušlo. Skvěle mi vyšla barva, moc jsem Karolínu neumazala, ale kadeřnice bych být VŮBEC nechtěla. Chudinky holky...a kluci. xD Už si to chci smýt. Bojím se. Uá.
Jdu si to umejt. Asi vám sem nehodím fotku. Bojím se jak prase. Ještě sem dám tu fotku s blond vlasama.
Au revoir, lidi.Vaše, tvoje, jeho blonďatá Missérábles

hmm

16. dubna 2008 v 19:36 | klára |  denní činnosti slečny Kláry
Je mi blbě. Bolí mě břicho a už od rána mám pocit, že za chvíli budu zvracet. Naštěstí nezvracím. Nesnáším to. Ještě jsem za dnešek nic nesnědla, protože jen co vidím nějaký jídlo, je mi šoufl ješrě víc. Báječný. Těšila jsem se, jak si něco dám na trzích, které naše škola dnes pořádá z účelem výdělku pěněz pro Bernarda z Keni, kterého máme adoptovaného a ono nic. Ani na oběd jsem nešla.
Teď mamka přišla ze třídních schůzek. Fakt skvělý zprávy, ale jsem líná to sem vypisovat. :/

Tajemství

15. dubna 2008 v 20:13 | klára |  random crap
Tak jsem na pokyn Šárky ten muzikál zkoukla. Jo, bylo to dobrý, možná i skvělý. Jen si nejsem jistá, jestli jsem to pochopila. xD Byly tam super písničky, jen jsem v tom někdy fakt měla maglajs. :D A ta věta, co má Miss ráda a kterou tam řekně Dan Landa je fakt dobrá. :D Prostě bylo to fajn, ale že bych na to musela koukat 8x za víkend jako Miss, tak to fakt ne. Asi by mi z toho hráblo. A nemohla jsem tam z toho, když hlavní hrdince doktorce její kámošky nabízeli jaký doktory z nemocnice by mohla sbalit a řekli jméno Zámečník a ona dodala "přezdívaný Konečník". xDD

vtip

15. dubna 2008 v 15:51 | klára |  random crap
Před chvílí jsem si přečetla jeden vtip. Je to strašná blbost, ale mě to rozsekalo.
Víte, jaká věc je pro spícího netopýra nejhorší?
Dostat průjem
xDDD

kafe

14. dubna 2008 v 20:26 | klára |  random crap
Missérábles je blbá. Je na mě z neznámých důvodů hnusná. Jen ať si je. Taky budu.
Už jsem douklízela. Ještě si teda musím převlíknout postel, ale to bude hned. Bohužel nestíhám to Tajemství, takže se na to musím kouknout až zítra. Snad to blbka přežije, když jí to přinesu až pozítří a jestli ne, tak to prostě neuvidím.
Chci do Paladia. Víte proč? Protože chci Starbucks Coffee! :D Konečně otevřeli pobočku i v té naší prťavé zemičce. Půjdeme tam s Missérábles 1. září. Prostě po prvním dnu na nové škole. Strašně chci ten kelímek, budu si ho potom muset vzít domů. :D Mamka sice říká, že to není žádnej zázrak a že v Coffee Heaven je mnohem lepší, ale já chci prostě ochutnat kafe, který pijou všichni slavní lidé. Dobrý bude určitě. Jen kdyby to nebylo tak drahý. :/ Ale s tím se nedá nic dělat. Snad to toho prvního vyjde.
Klára s chutí na kafe
Obrázek “http://www.businessweek.com/the_thread/hotproperty/starbucks-coffee-cup.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Secret

14. dubna 2008 v 17:06 | Missérábles |  random crap
Salut,
nepsala jsem sem asi půl století. Nedostatek času na kompa. Ne že bych ho vůbec měla. xD Shitka sem nesutále píše její nesmyslné problémy, které samozřejmě pobaví, ale jsou pořád nesmyslné.
Tak tedy, když už tu sedím a můžu něco napsat, napíšu něco. Jsem hrozně smutná. Včera a dnes jsem si uvědomila, jak ten život běží! Za chvíli už budu mít nějakého odporného, chlastajícího, věčně čumícího na bednu, chlapa a budu s ním mít třeba dvě děti. Tahle představa mě zabíjí. Přepadá mě depka. Jak jsem k tomu tak najednou došla? No, už za týden budu vědět, jestli jsem přijatá na mé budoucí škole. Ten čas běží. Ještě nedávno sjem si říkala: " Ještě zbejvá 10 tejdnů, to je okay." Hovno 10 tejdnů! Už jen jeden kraťoučký týden... 7 dní, 7 dní, 7 dní. Depka. ( Ta patka padající do očí mě zabije. xD ). A další hrůzná věc.... nedávno jsem dostala občanku a už za 3 a půl měsíce mi je kurva 16 let!!!! Děs běs. Ještě něco jsem zjistila, ale už nevím co. Přišla jsem na to ve škole. Jsem líná se zamyslet, takže to neřeknu. Končím.
Ne, nekončím. Ještě bych ráda řekla, že MILUJU MUZIKÁL TAJEMSTVÍ! Shit. Stále si musím zpívat ty písničky, odříkávat si ty dokonalé věty v hlavě... " Já jsem vaše smrt mé dítě, nicota která vás za chvíli obejme, volá na mne vaše krásná krční tepna, a takové sladké volání já slyším i z velké dálky...určitě se vám to bude líbit, smrt je jako zapomnění.." Bože. Nevím, jestli Shitka bude takhle nadšená, což pochybuju, ale líbit se jí to bude, ale ne tak jako mně. Myslím. xD
Ach, teď opravdu ukončuji své psaní v tento den. xD Zešílím.
Btw. Upíři jsou homouši.
Au revoir, Vaše, Tvoje, Jeho omámená Missérábles

jsem chudák :'-(

14. dubna 2008 v 15:21 | klára |  random crap
Proč ten smajlík? Protože musím uklízet! Přitom tady ani nemám nějakej bordel, jen rodičové furt tvrdí, že když se přijdou, málem padnou smrady. xD Já tady žádnej smrad necejtím, asi maj nějaký citlivý nosíčky. :D Takže jdu luxovat, utírat prach, převlíknout si peřiny, vytřídit oblečení co mám na židli, uklidit všechny papírky co tu mám atd. No prostě otrava. Potom se půjdu kouknout na muzikál tajemství, kterej mi Miss půjčila na DVD. Slíbila jsem jí, že se na to kouknu, tak to musím dodržet. Ale stejně je to určitě dobrý a aspoň se nebudu nudit. :) Tak já jdu na to. Neee. :/
vaše uklízečka Klára

vrrr

11. dubna 2008 v 17:23 | klára |  random crap
mmm, právě ukájím čokoládou svou chuť na čokoládu. :D a přišla missérábles a chce jít na Chodov koupit si boty. takže počkám, až mi Petra donese LOST, protože jinak by byl můj nevlastní otec naštvanej. doufám, že to přinese, jinak se zblázním strachem, že se petr (můj nevlastní otec) koukne do skříňky s DVDčkama a objeví, že tam něco chybí. :D bože, už by tu měla bejt, ale stále není.

Psík

9. dubna 2008 v 15:43 | klára |  random crap
Úplně jsem tady zapomněla říct, že budem mít pejska. Antidepresivního. Mamka ho dostane k narozeninám. Už x let přemouvám rodiče, že chci nějaký zvíře. Odpovědí mi vždycky bylo "stejně by ses o něj nestarala". Jsem ráda, že oficiálně bude patřit mamce. :D Já s ním sice budu chodit ven, budu se s ním moct tulit, ale nebude můj. Dostaneme ho nějak v polovině května, teď je ještě moc malinkej, je mu 14 dní a musí být u své maminky. Zjistila jsem, jakej je to druh. Jmenuje se to Boloňský psík. Prostě je to bílý a chlupatý. xD Těším se na něj! Moc.

arrrrgh

8. dubna 2008 v 20:53 | klára |  denní činnosti slečny Kláry
ÁÁÁÁÁ, NAPSALA JSEM DLOUHEJ ČLÁNEK A ON SE NEULOŽIL!!! NENÁVIDÍM BLOG.CZ!!! NEMÁM NERVY NA TO PSÁT TO ZNOVA, TAKŽE VE ZKRATCE.
Ráno jsme měli besedu s chlapem, co seděl 10 let. Bylo to hodně zajímavý a bavilo mě to. Pak jsme zjistili, že jedem koncem května na ŠVP, ale je to na hovno, protože je to jen pro holky. Kluci to maj zakázaný, takže na to kašlu. Osmačky jsou absolutní krávy a kvůli nim je na nás Novotná zase neuvěřitelně naštvaná. x/ Konec.

lesbičtí sloni?

7. dubna 2008 v 21:22 | klára |  random crap
Niky má lesbické slony. wow. xD abyste chápali, je to překlep, měla na mysli sklony, ale dostalo mě to. :DD

Ta střední mě zabije

7. dubna 2008 v 18:54 | klára |  random crap
Další šoking byl, když jsem se koukla na internetový stránky tý školy a bylo tam napsáno, že minimální počet bodů pro přijetí je 164. Body se získaj tak, že například za průměr do 1,10 získáš 200 bodl, do 1,20 190 bodů atd. Já mám průměr okolo 1,30, takže to je v pohodě, ale bála jsem se, aby Šárka neměla třeba 1,41, protože to už by se tam nemohla dostat (za průměr do 1,40 je 170 bodů, za 1,50 už jen 160) . Tak jsem jí to zavolala, společně jsme to spočítaly a je to snad v pohodě, Miss má průměr asi 1,35 nebo tak nějak. Docela jsem si oddychla. Prostě to musí vyjít a jestli to nevyjde, slibuji, že se podřežu. xD Už jen 14 dní...