Nejsme perfektní, tak se s tím smiřte.

Secret

14. dubna 2008 v 17:06 | Missérábles |  random crap
Salut,
nepsala jsem sem asi půl století. Nedostatek času na kompa. Ne že bych ho vůbec měla. xD Shitka sem nesutále píše její nesmyslné problémy, které samozřejmě pobaví, ale jsou pořád nesmyslné.
Tak tedy, když už tu sedím a můžu něco napsat, napíšu něco. Jsem hrozně smutná. Včera a dnes jsem si uvědomila, jak ten život běží! Za chvíli už budu mít nějakého odporného, chlastajícího, věčně čumícího na bednu, chlapa a budu s ním mít třeba dvě děti. Tahle představa mě zabíjí. Přepadá mě depka. Jak jsem k tomu tak najednou došla? No, už za týden budu vědět, jestli jsem přijatá na mé budoucí škole. Ten čas běží. Ještě nedávno sjem si říkala: " Ještě zbejvá 10 tejdnů, to je okay." Hovno 10 tejdnů! Už jen jeden kraťoučký týden... 7 dní, 7 dní, 7 dní. Depka. ( Ta patka padající do očí mě zabije. xD ). A další hrůzná věc.... nedávno jsem dostala občanku a už za 3 a půl měsíce mi je kurva 16 let!!!! Děs běs. Ještě něco jsem zjistila, ale už nevím co. Přišla jsem na to ve škole. Jsem líná se zamyslet, takže to neřeknu. Končím.
Ne, nekončím. Ještě bych ráda řekla, že MILUJU MUZIKÁL TAJEMSTVÍ! Shit. Stále si musím zpívat ty písničky, odříkávat si ty dokonalé věty v hlavě... " Já jsem vaše smrt mé dítě, nicota která vás za chvíli obejme, volá na mne vaše krásná krční tepna, a takové sladké volání já slyším i z velké dálky...určitě se vám to bude líbit, smrt je jako zapomnění.." Bože. Nevím, jestli Shitka bude takhle nadšená, což pochybuju, ale líbit se jí to bude, ale ne tak jako mně. Myslím. xD
Ach, teď opravdu ukončuji své psaní v tento den. xD Zešílím.
Btw. Upíři jsou homouši.
Au revoir, Vaše, Tvoje, Jeho omámená Missérábles
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klára klára | 14. dubna 2008 v 19:53 | Reagovat

Jseš pička! Proč mi jako říkáš "shitka"??? :/ a moje problémy nejsou nesmyslný. a navíc to ani nejsou problémy, ale věci, co jsem dělala/dělám/budu dělat. Tsss. Jdi do análu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama