Nejsme perfektní, tak se s tím smiřte.

Story

6. dubna 2008 v 1:43 | Missérábles
Nazdar,
ta pička Klára se šla dívat na film a už se nevrátila. Zmije jedna!
No, tak vám sem překopíruju můj příběh, který jsem věnovala mé drahé Klárce.
Příběh bez názvu
Chodí po místnosti. Mezi prsty svírá rozpálenou cigaretu, popel sám dopadá na tmavý koberec.
Čeká, až se objeví. Zhluboka vdechne kouř z cigarety a zastaví se. Vydechne a uslyší šramot klíčů za dveřmi. Prudce se otočí, cigareta jí spadne na zem a je čím dál víc nervóznější. Uchopí do ruky nůž, který si během chůze po bytě připravila. Schová ostrý nůž za zády a ledabyle se usměje na přítomného muže.
Muž je vysoké a štíhlé postavy. V místnosti byla tma. Její nebesky modré oči se zařezávaly do jeho nazelenalých oči, které v té tmě byly nepřirozeně temné. Potila se jí ruka. Muž, který byl neobyčejné nádherný, udělal dlouhý krok k ní. Zastavil se ji na okamžik dech. Po čele jí pomalu stékaly malé kapičky slaného potu.
" Dej sem ten nůž, ty mrcho!" řekl dostatečně hlasitým hlasem.
" Nedám! Jsi zrůda! Ubohá zrůda!" rozplakala se v momentě, kdy ta hrůzná slova vyslovila. Jeho zorničky se zúžily, rty zkřivily a jeho výraz se naplnil v chtíč. Ona si toho všimla a rozeběhla se k němu, nůž držela před sebou. Chtěla ho jen postrašit, nechtěla ho bodnout. Udělala to ale.
Muž spadnul na zem a snažil se vytrhnout nůž, který měl zabodnutý v hrudi. Ona, ta děvka, poklekla k němu a pomáhala mu. Nechtěla, aby umřel. Nechtěla.
" Omlouvám se. Panebože. Co jsem to provedla!"
Podíval se na ní, natáhl k ní ruku a hrubě ji přitáhl k sobě. " Ty děvko! Co sis myslela? Zavřou tě! Shniješ za mřížemi!" rozchechtal se ďábelským hlasem a strčil do ní. Upadla. Rozbrečela se.
" Miluji tě, miluji tě, miluji tě, miluji tě…" opakovala modrooká děvka.
" Zmlkni! Děvky, jako jseš ty, nikoho nemilují. Přines mi skleničku whisky. Chci umřít s dobrým pocitem," promluvil těžce. Ležel na zemi a díval se do stropu. Pomalu umíral. Nešla mu pro skleničku. Seděla schoulená v klubíčku a dívala se na něj. Bála se. Moc se bála.
" Neřekl jsem to snad dost jasně? Přines mi laskavě tu sklenku, píčo jedna hluchá!"
Poté se konečně zvedla a šla mu k alkoholickému stolku pro whisky. Přisedla si k němu a do pravé ruky mu dala skleničku. Seděla u něj a dívala se, jak pije. Když to vypil, hodil skleničkou o zeď. Ozvala se hlasitá rána a všude kolem nich bylo mnoho skla.
Znovu ji stáhl k sobě. Pohladila ho po jeho týden neoholené tváři. Praštil ji přes ruku. Měla přísně zakázáno všelijak na něj sahat. Ucukla, ale on ji za vlasy přitáhl k sobě.
" Udělej mi to. Dělej!" zafuněl ji do ucha a posunul ji blíže k rozkroku. Srdce se ji prudce rozbušilo. Drkotala zuby a při tom mu rozepínala džíny.
Když mu ho konečně vyndala. Olízla mu žalud. Muž slabě vydechl a zaklonil hlavu. Ona se pousmála. Milovala, když se mu to líbilo, milovala jeho náhlé vzrušení, milovala ho celého, ale on jí to ani zdaleka neopětoval. Byla pro něj obyčejná kurva z ulice. Chvíli mu ho jen lízala, a pak si ho dala pořádně do úst. Sledovala ho, chtěla ho vidět, chtěla vidět, jak se prohýbá rozkoší.
Musela vypít všechny spermie, které vystříkal do jejích úst. Spolkla je. Pak se k němu přiblížila a chtěla ho políbit. Vrazil ji facku. Upadla do bezvědomí.
" Kurva jedna," zamumlal. Vstal, vytáhl si nůž z hrudníku a pomalu šel do koupelny. Rozsvítil pronikavé světlo a podíval se na sebe do zrcadla. Byl bledý. Začal si napouštět vanu. Chtěl se naposledy vykoupat.
Vlezl do vody, voda okamžitě zčervenala. Muž naposledy zavřel oči a nechal se unášet.
Mezitím ta kurva vstala a hledala ho. Objevila ho mrtvého ve vlastní krvi. Rozbrečela se.
" Ty kreténe! Nemusel si umřít. Jsi sráč! Sráč! Sráč!" řvala na mrtvého člověka. Sebrala nůž a začala do něj bodat. Při tom vysílala všelijaké kletby a nadávky na jeho osobu. Když byl celý probodaný, uvědomila si, co udělala.
" Udělala jsem to pro tvé dobro, Michaeli Jamesi Wayi," zašeptala a klesla na dlaždičky.
" Nebyla jsem, nejsem a nikdy nebudu nikoho jiného děvka," řekla nahlas a bodla se do srdce.
Klárka mi řekla, že je to dokonalý. Bylo jí z toho blbě. xD Milé.
Tak so long and goodnight, děvky. :)
Vaše, Tvoje, Jeho upsaná Missérábles
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klára Klára | 6. dubna 2008 v 9:49 | Reagovat

omg, ty perverzáku. xD

2 Missérábles Missérábles | 6. dubna 2008 v 11:03 | Reagovat

xD tohle je slabej odvar xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama