Nejsme perfektní, tak se s tím smiřte.

Vězení, mimčo, Eoča a Myspace

2. dubna 2008 v 23:37 | klára |  denní činnosti slečny Kláry
Musím říct, že vězení bylo dobrý. Bavilo mě to tam a rozhodně to bylo i zajímavý. Jen ten náš průvodce byl dost divnej. :D Vězni na nás ani nic nepokřikovali (ach, zrovna na to jsem se tak těšila! ;DD), jen trochu psychopatičtěji koukali. :D Jsem líná se tady o tom rozepisovat, takže pokud jste se těšili na detaily (jakože netěšili, protože sem nikdo nechodí :D) máte smůlu. Jo, ještě dodám, že jsme byli i na památníku Vojna, kde byli v minulosti vězněni lidé, kteří řekli třeba něco špatného o prezidentovi a museli tam pracovat v uranových dolech. Bylo to celkem brutální, nechtěla bych tam bejt ani za nic.
Asi před hoďkou jsem mamče jen tak ze srandy řekla: "Ty jseš tak hodná, že mě zítra necháš doma!" a ona na mě: "To teda nenechám. Ale já mám zítra dovolenou, chachá." Tak jsem řekla, že to není fér a řekla tedy, ať zejtra nechodím do školy a jedu s ní do Bráníka, kam jede hlídat Matěje, alias mého malého miminkovského bratrance. Samozřejmě, že jsem souhlasila. Takže zejtra kašlu na fyziku, matiku i tělák a jedu za miminem. Vyhovuje mi to.
Jsem ráda, že Eoča teď na svůj blog přidávání relativně vyhovující množství článků. Chválím jí za to. ;))
btw. Na Myspace si mě přidala do přátel nějaká další skupina a dokonce mi napsali koment do komentářů! Jsem tak proslulá... xD (to, že to bylo po tom, co jsem jim napsala že maj dobrou hudbu, i když jsem jí nikdy neslyšela, nemusí nikdo vědět. :DD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama