Nejsme perfektní, tak se s tím smiřte.

Květen 2008

Stop it

24. května 2008 v 20:12 | klára |  random crap
Právě z okna slyším, jak někdo hraje na harmoniku. A teď začal i zpívat. Wow. :D Aha, už ty lidi i vidím. Nějaký cikánští občané na lavičce. To je nápad, sednout si odpoledne ven na lavičku a začít tam hrát na harmoniku a zpívat. :D Ale tak jestli je to baví, proč ne. Mě to nijak neobtěžuje.
Velice se nudím a nevím co mám dělat. Niky buď není na icq a nebo mě ignoruje a na internetu už jsem všechno projela, v televizi nic nedávaj a nemám s kým jít ven. Možná tak s Bertem. :D Ten však ujde pár metrů a už nemůže. Je to ještě takovej malej bobeček.
Ty cikáni už mě začínaj deptat. Maj na lavičce hodně piv a různýho dalšího chlastu, takže už je jasný, proč hrajou a zpívaj. :D Nevím, jestli se snažej zajistit jižnímu městu kulturní hodinku, ale už by fakt mohli přestat.
OMG, ještě přidali na hlasitosti. Jdu si pustit mp3. :D
klára

I'm back

20. května 2008 v 22:13 | klára |  random crap
Nelíbí se mi tu. Absolutně. Klidně bych teď byla u rodiny Karah v jejich kýčovitým domě s krásně měkkou postelí. Byli jsme tam moc krátce. Musím tam za nějakej čas jet aspoň na dva roky, abych si zdokonalila mou velice ubohou angličtinu. Vždycky, když se mě někde na něco ptali a já jim nerozumněla, odkývala jsem jim jakože ano. :D Proto mi do různejch kafí dávali šlehačku a tak. To teda nevadilo. Nejlepší bylo, když se nás chlap z naší rodiny zeptal, jak jsme se měli a Eoca odpověděla že "well". A on: "How well?" Eočka: "Very well" xDD nebo "Tea or coffe?" sborově: "Yes!" :D demence forever. Jižní Město je tak hnusný místo! Achjo... :(

bleh

13. května 2008 v 21:58 | klára |  random crap
Bože, právě jsem zjistila že jistý šnek africký může mít až 39 cm, vážit 900 gramů a dožít se osmi let. Kurva, važí to skoro kilo. A šneci se prodávají jako domácí mazlíčci. Jsou prý vhodní pro děti a alergiky. Já se zblázním. Ještě že tam nebyly fotky.
A tento inzerát je fakt lol.
obří africký suchozemský šnek
může dorůst až 39cm ulita až 27cm
váha až 900gramu dožívá se až 8let
nenáročný,tolerantní,odvážný,
zvědavý tvor
Jak může bejt ta odporná slizká věc tolerantní (xDD), odvážná a zvědavá? Žádný vlastnosti nemá. Má na starost pouze ničení mé psychiky.
vaše brutálně zhnusená klára

London

12. května 2008 v 16:36 | klára |  random crap
Čas strašně ubíhá. Už ve čtvrtek jedu do Anglie (přesněji do Londýna) s milou Eočkou. Šíleně se těším, protože Londýn je na mém seznamu měst, které chci navštívit. Nejvíc se asi těším do muzea voskových figurín Madame Tussad's.
Ty vole, teď jsem zjistila, že se vracíme až ve středu! A já myslela v úterý. Drsný. xD edit: jsem úplně blbá. Nedošlo mi, že vlastně odjíždíme patnáctýho a ne šestnáctýho. Takže pohoda, vracíme se fakt v úterý. xD bože...
No dál. Pak se taky strašně těším na projížďku obřím ruským kolem "London Eye". Vždycky mě to fascinovalo. A rovněž se těším na jízdu double deckerem. A na Most vzdechů. xD A na Tower Bridge. A na Tower. A na Windsor. A na všechno. xD Ale víte na co se těším úplně nejvíc? Na eoču ve spacáku!!! xD Ne, dělám si srandu. Ale pokud si ho fakt vezme, tak to vyfotím. :D Jen se bojím, jakou budeme mít rodinu. Doufám, že budou normální. S mým štěstím se však s eočou dostaneme do nějakýho domu hrůzy. :D
Musím jít s košem.
klára

můj, jen můj!

10. května 2008 v 13:17 | klára |  random crap
Nesnáším, když si má sestra sedne k MÉMU počítači. Já bych na něj třeba nešla, ale už jen to pomyšlení, že tam sedí ona mě nutí k tomu, že na ten počítač chci taky. Před chvílí jsem jí vyhnala tak, že jsem jí bouchala jablkem, které jsem poté snědla. Řekla mi, že mě nenávidí a odešla se koupat. Pořád je ve vaně. Až přijde, tak si stoprocentně lehne do postele a bude koukat na Star Dance na markíze, protože je to tu puštěný a ona zbožňuje tyhlety taneční soutěže. Já to nesnáším. Nebaví mě to.
Niky má blbou náladu. Něco s kájou. A já jí nedokážu brát vážně, takže mi neřekne, co se děje. :D Nechce mi prý kazit mojí dobrou náladu. Jak šlechetné. Vážně jí mám dobrou a ani nevím proč. Venku je hezky, sluníčko svítí. :D Rodiče jdou dneska na fotbal - jsem šťastná. I když tu teda zůstane sestra, ale to je fuk. Ta odejde na comp do obýváku a bude tam sedět se sluchátkama na uších. Teď přišla mamča z nákupu. Snad přinesla něco dobrýho. Jdu se kouknout. :D
klára

Návštěvnost

7. května 2008 v 15:06 | klára |  random crap
Určitě vás všechny, co sem chodíte ( a je vás fakt hodně :D) zajímá, jaká byla za minulý týden návštěvnost. Tak tady to je.
Navstevnost za minuly tyden (28.4.2008 - 4.5.2008) je:

Pondeli: 7
Utery: 8
Streda: 5
Ctvrtek: 8
Patek: 6
Sobota: 10
Nedele: 5

Celkem: 49
Poslední dobou chodím ven, tak nemám moc čas na net. Jsem z toho trochu nervózní. xD Za hoďku a půl jdu zase ven, snad to přežiju ve zdraví. :D

Lázně Bohdaneč

3. května 2008 v 19:08 | klára |  denní činnosti slečny Kláry
Dneska jsem byla s mamčou navšívit babičku, která je momentálně v lázních. Má to tam hezký, pokoj jako v normálním hotelu. Co bych dala za to, aby to takhle vypadalo třeba na švp. Šly jsme tam taky do jakési solné jeskyně, kde si lehneš na lehátko a máš 45 minut relaxovat a zhluboka dýchat ten slaný vzduch. Vzduch tam byl úplně normální. Spíš jsem se tam musela ovládat, protože se mi chtělo strašně smát. Hrála tam totiž taková pomalá a uklidňující hudba a já si představila, jak by bylo vtipný, kdyby tam najendou někdo pustil něco strašně hlučnýho a všichni ti staroušové by se lekli. :D Taky tam jedna spící ženská vyluzovala strašně vtipný zvuky, jeden chlap chrápal... prostě a zkrátka jsem musela mít ruku před pusou, abych nedostala záchvat smíchu. :D
Dneska v 21:10 dávaj na čt 1 film "Smlouva s ďáblem", což je super, protože mám ten film ráda. Taková pohodová komedie. Už jsem to dlouho neviděla, takže se budu koukat.
Teď už se loučím a jdu hrát hru "Pohádka o Mrazíkovi, Ivanovi a Nastěnce". Miluju to. xDD
klára
pohádka