Nejsme perfektní, tak se s tím smiřte.

Fotografování ve škole, BF a BT

9. června 2008 v 13:04 | Missérábles |  random crap
Ciao,
dost dlouho jsem na tenhle blog kašlala. Mám něco jiného na práci. To víte, potkala mě konečně láska. Teda, nevím, jestli se můj vztah s mým BF dá nazývat láska. xD Už jsme se několikrát málem rozešli, protože jsem dost rejpavá a hnusná. Jemu to vadí, no a co. Ještě jsem mu neřekla do očí, že ho miluju, protože to nedokážu. Neumím to. Vždycky jsem si říkala, že to bude určitě strašně jednoduchý, že to nezvládně jenom nějakej primitiv. Zdání klame. Můj BF mi to už řekl 3x a já ani jednou. Teda jednou jsem mu to řekla, ale přes ajsko, to prostě není ono.
Dneska jsme se ve škole fotili. Všechny fotky budou vypadat úchylně. Furt mi svítilo to zkouřený slunce do ksichtu! Copak se dá fotit, když svítí slunce jak kráva? Třídní fotka bude jako vždy nezapomenutelně příšerná. Fotka všech deváťáků bude taky totálně příšerná, protože jsme byli všichni přímo naproti slunci. Všem nám slzeli oči, protože to zkouřený slunce bylo zkouřený. A pak mám ještě jednu fotku... ta dopadla taky příšerně. xD Je to skupinka: já, moje milovaná Kláruška, Eočka- láska moje a naše sluníčko Kačenka. Já jsem si hupsla Eočce na záda, Klára se tam pitomě zkroutila k Eočce a Kačenka tam asi stála normálně. A Eoča tam prej vypadá taky debilně, zase měla mindrák z toho, že tam bude vypadat tlustě. Kdo už jí konečně řekne, že není tlustá.
A ještě vám musím říct, že celej srpen budu pracovat v Tescu Eden! Super zpráva, co? Budu mít asi 10 000,-kč, což je naprosto úžasné.
Jo, a jdu na Billy Talent. Měla jsem jít sice poslouchat před O2 arénu Lennyho Kravitze, ale táta se rozhodl, že bude děsně hodnej a koupí mi lístek. Takže jdu na BT.
Vaše, tvoje, jeho Missérábles
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama