Nejsme perfektní, tak se s tím smiřte.

předkapely

12. června 2008 v 13:07 | klára |  music
Zkrátka a jednoduše jsem debilka. To, že je nějaká kapela skvělá zjistím vždycky až potom, co jí slyším jakožto předkapelu nějaké své jiné oblíbené skupiny. Jsem totiž líná si je poslechnout ještě dřív, než jdu na ten koncert. Tam mě vždycky naprosto dostanou a já si vyčítám, že jsem si kvůli své neznalosti jejich písniček jejich vystoupení méně užila. Když jsem viděla Billy Talenty, tak jsem od nich znala maximálně Fallen Leaves a Surrender. Velká chyba. Byli totiž úžasní a poté, co jsem se uráčila si poslechnout celý CDčko mě mrzelo, že jsem si ho neposlechla už dřív. Naštěstí už si to zas tak moc vyčítat nemusím, protože přesně za 11 dní je uvidím. The Blackout. Neznala jsem ani jednu jejich písničku a opět jsem musela zjistit, že jsou dokonalí. A jako poslední přicházejí Elliot Minor! Už asi tři dny v kuse poslouchám jejich desku, kterou jsem si prostě nebyla schopná stáhnout před koncertem Simple Plan. Slabost mám obzvlášť pro písničku Silently, ale šíleně se mi líběj úplně všechny. Připadá mi, že každá je originální a ani jedna nezní, byť jen trochu podobně, jako ta předchozí. Prostě mám Elliot Minor mánii. :D
Naštěstí se vyskytují i předkapely u kterých mě nebude mrzet, že už si je nikdy neposlechnu. Mám na mysli skupinu SPORTO, která předskakovala MSI tady v Praze. Byli dost nudní a do poslední chvíle jsem ani vlastně nevěděla, že tam budou hrát.
Tak a víte co budu dělat v nejbližších dnech? Seznámím se blíže se skupinou Anti-Flag, která předskakuje Billy Talentům. :D Přísahám.
klára
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama