Nejsme perfektní, tak se s tím smiřte.

Červenec 2008

Nasrání skončilo, převládá happy nálada

31. července 2008 v 17:23 | Missérábles Iero-Urie |  random crap
Už nejsem nasraná. Teda jsem, ale to zvládnu a něco napíšu. Měla bych sem aspoň obden přispívat, aby také šlo vidět, že tento blog je i můj. Já ale nemůžu přispívat, protože jako obvykle jsem bez počítače. Už si připadám jako naprostej tragéd. Je to zlé.
Jsem moc ráda, že jste, Megi a Bek, přijmuly mou omluvu za sprosté slova, ale já ho hodně často vyjadřuju vulgárně a nevnímám to nějak. Kdybych to vnímala, možná bych se více ovládala a trochu mluvila slušněji, ale kdo v této době v České Republice mluví slušně. xD Já teda stoprocentně ne. Občas se v mých článcích objeví vulgární vyjadřování... bez toho by to nešlo. Ne u mě. xD
Abych to řekla na rovinu, předevčírem jsem psala tak krásnej a dlouhej článek, zase jsem se k něčemu přiznávala, měla jsem chtíče to někomu sdělit. Vím, že to zajímá opravdu malou část čtenářů, ale stejně to přečtete, protože vás zajímá o čem asi ta Missérábles zase píše, i kdyby to byla sebemenší slátanina, vy to přečtete až do konce, poté se zamyslíte nad tím, jestli máte nebo nemáte napsat komentář, maminky Megi a Bek komentář napíšou, ale ti mladiství, né že by Megi a Bek byly staré, ale neřadí se už mezi náctileté, srdceryvně ubrečené puberťačky. xD Obtížná věta, bojím se, že ji moc nepochopíte, ale když si párkrát přečtete, pochopíte o co mi šlo. xD Ale o tom jsem nechtěla vůbec mluvit. Chtěla jsem napsat něco z toho, co jsem psala předevčírem a nedala to na blog. Hele, já to píšu pro vás, ale z veliké části to píšu pro svou vlastní radost. Nebaví mě to dusit v sobě.
Mám dva imaginární kamarády. Vy by jste to nazvali "imaginární", ale oni jsou skuteční, jen je prostě nevidíte. Vždycky jsem měla jen jednoho, jednoho nádherného a božského muže, který jednou umřel, ale pak jsem to nevydržela a musel se objevit zase. Byl to nádherný pocit, když stál ve dveřích a pozdravil mě tím svým božsky hlubokým hlasem, myslela jsem, že se rozteču blahem. Pohled na něj je omamný. Jeho zeleně jiskřivý pohled se do mě denně zařezává a já z toho upadám do mdlob. Když má spadlé vlasy pčes oči, je ten pohled ještě vášnivější. Připadám vám jako magor? Ano? Tušila jsem to. Já se za to ale nestydím. Líbí se mi, když mě něžně chytne za ruku a pohrává si s ní jako malé děťátko, co si chce za každou cenu hrát. Usmívá se u toho, je to velice orgastický. Kéž by jste zažily to co já, určitě by jste chápaly mou situaci. To jsem ale mluvila zatím jen o jednom z mých vysněných mužů. Tohle byl prosím Iero. Bůh. Jako další spanilý muž v mém životě je ten, co má nepřekonatelný hlas. Mladistvou, ale i přesto mužskou tvář. Krásné čokoládové oči mi berou dech a nedokážu se do nich dívat víc jak 5 sekund. Ten nátlak roztomilosti bych nezvládla a musela bych se na něj vrhnout. Ale co pak to jde? Jsem vážně zadaná a ten čokoládově mrkající človíček je jen hra. Iero je můj dlouhodobý přítel, manžel... a ten druhý, ten druhý se jmenuje Urie, a s tím by to bez závazků nešlo, jelikož se mnou žije jako Iero, neudržela jsem svou chtíč a stal se mým vášnivým milencem, o kterým manžel prozatím neví. Když manžel není doma, milenec doma je. Když je manžel doma je, milenec je sice taky doma, ale věnuju se manželovi, milenec jen smutně kouká těma svýma psíma očíčkama. Frustrující situace. Hrozitánsky frustrující. Co by jste na mé straně dělaly vy? Přece by jste nemohly vydržet ten nátlak dvou naprosto dokonalých mužů! Iero, Urie, Iero, Urie... všude, jsou úplně všude. Kam se hnu, jsou tam. Neřekla jsem vám ale všechno. Jsou jisté věci v mém životě s nima, o který bych se nerada podělila. Jsou moc osobní.
Jen jsem měla chvilkový stav vám to říct. Děkuju, že to čtete. xD A ještě bych vám chtěla něco říct. Udělalo mě to hrozně šťastnou... 15.října by tu měla vystoupit moje nejmilejší a nejkrásnější zpěvačka Emilie. Nehorázně se těším. I kdyby to mělo stát 800, což pochybuju, ale i kdyby, tak tam prostě MUSÍM! Tu si nemůžu nechat ujít. :)
Mějte se krásně, ale opravdu krásně. Užívejte si poslední měsíc letních prázdnin. Jo a mimochodem, už je mi 16 let, musela jsem vám to říct. Jsem velká holka. Včera jsem měla narozky. :) Tak mějte se parádně.
Vaše, Jejich, Tvoje omámeně šťástná Missérábles

Pryč pryč pryč pryč pryč ( fixaaa :D)

30. července 2008 v 22:27 | klára |  random crap
Zítra odjíždím do Řecka a vracím se až za hodně dlouho. Přesněji řečeno 16.8. Určitě se vám, všem mým fanouškům :D, bude po mně hrozně stýskat. Já jsem ráda, že někam jedu, protože celý měsíc sedím doma na internetu a to není zrovna nejlepší náplň prázdnin, že? :D Tak se prostě mějte všichni fajn a možná se tu někdy něco objeví... ale nic neslibuju. :)
klára

Tohle mě už vážně sere!

28. července 2008 v 16:53 | Missérábles Iero |  random crap
Teď jsem se nasrala, protože jsem psala dlouhý článek, já to chtěla odeslat na blog, ale ono mě to odhlásilo, takže jsem nasraná a nenávidím, ale opravdu nenávidím tenhle zkurvenej blog.cz! Promiňte, Megi a Bek, ale musela jsem bejt sprostá. Tohle mě opravdu rozhodilo a mý milovaní kluci, Frankie a Brendon, nestačí zírat, jak jsem opravdu nasraná. Ten článek znovu psát nebudu, protože jsem nasraná, možná přiště, možná nikdy. Sbohem.
Vaše, Jejich, Tvoje velice rozhozená Missérábles

Myspace

28. července 2008 v 14:26 | klára |  random crap
Ach, tak uctívání se nakonec včera nekonalo, bude se konat zítra. Missérábles byla unavená a nebyla schopná jít v půlnoci na kopec. Je to podvod a Ričí nás teď potrestá, ale co se dá dělat. :D
Poslední dny jsem skoro pořád na myspace. Miluju, když si mě někdo dá do přátel a tak přemejšlím, koho tam ještě nemám a koho bych si do těch přátel mohla strčit. Třeba teď žádám o spřátelení mnoho postav ze seriálu Red Dwarf. xD Hm, tak Kocour si mě asi nepřidá, protože tam byl naposled 3O.11. 2006. :D Nééé, já ho mám tak ráda. :( :D Ha! A teď jsem objevila profil Tiffany Lee z Chuckyho nevěsty! Byla tam naposled před rokem. Achjo. xD Ale Chuckyho jsem našla, byl na MS naposled před deseti dny, takže to by mohlo vyjít. A víte kdo mě začíná opravdu hodně štvát? Alicia Simmons Way, která stále nebyla tak laskavá aby si mě přidala. x/ Má jí Missérábles i Eoca jen já stále ne.
klára

óóó, Ričí Pičí

27. července 2008 v 21:43 | klára |  random crap
Dnes o půlnoci bude probíhat historicky druhé uctívání Ričího Pičího (mám na mysli toho sladkého hoška z US5, který se oficiálně jmenuje Richie Stringini :D).
Probíhá vždy z noci 27.7. na 28.7. S Miss jsme založily i náboženství, které nese prostý název Pičismus. Jak se jmenují stoupenci toho náboženstí zde psát nebudu, je to ošklivé slovo které si jistě sami domyslíte. :D Ričí je náš bůh. Kolik nocí jsme proplakaly nad jeho dokonalostí. Máme i svaté desatero oslavující jeho osobu. Možná vás zajímá, jak takové uctívání probíhá. Jdeme na kopec, tam si rozložíme deku, zapálíme svíčky, zpíváme oslavné písně a kapeme vosk na jeho božské fotky. Bohužel tento rok nemáme tak rajcovní plakát jako při první uctívání (Ričí tam měl vyhrnuté tričko, pootevřená ústa a byl celý mokrý, jelikož na té fotce pršelo a tak jsme zde mohli vidět jeho božské tělo prosvítající pod bílým nátělníkem), ale myslím, že bude dostačovat. Popíšu ho. Ričí sedí na bobku, rukama si podpírá bradu a krásně se směje což způsobuje to, že vidíme jeho nádherně bílé zoubky bez jediné chybičky. Na sobě má otrhané džíny, mikinu s barvami bílá, červená a černá a trochu špinavé a ošlapané boty. Zápěstí mu zdobí čtyři hnědé náramky z korálků. Bohužel nás velice mrzí, že nemáme nějaký jeho plakát ze současné doby, protože jeho vlasy, to je slast. Pokud nesledujete vývoj image Ričího Pičího ( a to byste se měli hluboce stydět! ), tak se koukněte aspoň na jejich nový klip Round and Round .
Doufám, že letošní uctívání dopadne stejně dobře jako to minulé. Nahrajeme si ho do MP3, ale pouze pro soukromé účely.
vaše naprosto oddaná stoupenkyně Pičismu klára
P.S.: Pokud jste to někdo přece jenom nepochopil, tak to děláme pro čistě pobavení. Richieho jsme opravdu nikdy nezbožňovaly, nezbožňujeme a snad ani v budoucnu zbožňovat nebudeme. xD A hudba US5 je sračkoidní.

Rudé Kostry rulezz :D

26. července 2008 v 17:29 | klára |  music
Dnes jsem znovuobjevila jednu skupinu. Jmenuje se Rudé Kostry. xD Před rokem jsme si jí s Missérábles našly, ale poté na ní zapomněly. A zrovna nedávno jsme si vzpomněly, že se nám líbila jakási skupina, ale vybavilo se nám pouze to, že měla v názvu slovo Kostry. No a dneska jsem náhodou narazila na jejich stránky a konečně zjistila, jaké slovo se nachází před těma kostrama. :D Takže prostě tady máte stránky Rudých Koster :D : http://www.pankagency.cz . Radši to ale moc neposlouchejte, je to blbý. :D Vím však, že před rokem nás dostávaly přezdívky členů té skupiny. Teď jsem si je zase přečetla a opět z toho nemůžu. Hlavně z této přezdívky: Krabátor (při smíchu zkrabatí tvář do podoby vrásčitého, zubatého novorozeněte).
xDD achjo.
končím
klára

Nemůžu za to

20. července 2008 v 21:04 | klára |  denní činnosti slečny Kláry
Včera jsem měla hysterický záchvat. A víte kvůli čemu, dámy a pánové? Kvůli slimákům. Již jsem se zde zmiňovala, že nemám ráda šneky. Slimáci jsou pro mě to stejný. Ne horší, ani lepší, jsou na stejný úrovni. Pokud koukáte na zprávy, možná jste tam slyšeli, že slimáci jsou tento rok neuvěřitelně přemnožení. Je to hnus. Oni jsou už i v Praze. Jižní město jich je plný. Rozhodla jsem se, že se přestěhuju na Václavák a budu spát pod koněm, protože tam mám jistotu, že je tam nenajdu. No ale to je teď fuk. Zpátky ke včerejšku. Byli jsme o víkendu na chatě a v sobotu odpoledne jsme se rozhodli, že půjdeme s Bertem na procházku. Ze začátku jsem nikde neviděla ani jednoho a vůbec jsem na žádný nemyslela. Poté, když jsem došli na začátek cestičky, která vede podél řeky Cidliny, ty slizský tvorové začali pomalu ale jistě přibývat. Nebylo to však nic, co by se ještě nedalo přežít. Stačilo mi jen zhluboka dýchat a bylo to jakž takž v pohodě. Sice jsem občas vydala nějaký skřek, ale šlo to. Najednou jich začalo bejt víc a víc. Musela jsem se koukat na zem, abych na nějakýho nešlápla. Když to došlo do stádia, že jich bylo asi sto za mnou a dalších dvěstě jsem jich viděla přede mnou, má psychika to nevydržela. Začla jsem tam nahlas řvát, že dál už nejdu a že se okamžitě vracím zpátky. Do toho jsem začala brečet, tekla mi nudle z nosu :D, no kdybyste to viděli, nic dobrého byste si o mně nepomysleli. :D Přeskákala jsem tedy ty hejna slimáků a šla nazpátek jinou cestou. Dokonce i mému nevlastnímu tatínkovi mě bylo líto, takže jsem musela vypadat vážně zajímavě. Cestou nazpátek jsem se začla pomalu uklidňovat. Na té druhé cestě už jich zas tak moc nebylo, jen byli v trávě opodál. Ale tam jich byle lo tolik, že to jsem v životě neviděla. Asi dvě stovky na jednom a půl metru. Pak už to bylo dobrý, domů jsem došla v pohodě, jen rodiče byli nešťastní, že jsem jim zkazila procházku. Ale to prostě není moje vina. Já ty zvířata opravdu, ale opravdu nenávidím. Nemaj v přírodě žádnýho přirozenýho nepřítele a tak jich je jak nasráno. Už nebudu chodit do míst, kde se mohou vyskytovat. Takže v žádným případě nepůjdu do Milíčáku ani do takovejch vlhčích míst, kde by se jim mohlo dařit. CHCI BYDLET V CENTRU PRAHY, KDE NEJSOU! :'-(
klára

Don't look under the bed!

18. července 2008 v 19:38 | klára |  pictures
Tenhle obrázek mě neuvěřitelně, ale neuvěřitelně děsí. Teď jsem ho našla na googlu a pamatuju si, jak když jsme ho s Missérábles viděli poprvé, nemohli jsme potom usnout. xD Nesnáším mrtvý lidi, duchy atd. pod postelema. Jsem ráda, že já tam mám šuplíky. I když je pravda, že nějaká mrtvola by se tam narvat mohla, ale byla by dost zkroucená, což by působilo spíš směšně, než strašidelně. Tady je ta fotka:
fuj
Fuj, tohle je taky dost strašidelný. Kdybych někdy viděla takovýho ducha na schodech, tak mám nadomsrti psychickou újmu. :D
duch na schodech
A tuhletu fotku fakt nenávidím. Je jasný, že to není pravý, ale stejně... brrr.
duch
A kdo by se chtěl ještě trochu bát, nebo ho tyhle věci zajímají, tadyta stránka je dobrá: http://www.winterrowd.com/ghostphotography/
vaše vystrašená klára

:DD

17. července 2008 v 0:54 | klára |  random crap
Přidal si mě na myspace do přátel Václac Klaus a napsal mi komentář, ve kterém stojí: Je mi nesmírnou, ale skutečně, skutečně nesmírnou ctí, že jsem byl přidán do okruhu Vašich přátel. Velice si toho vážím.
xDD
Samozřejmě je ten profil fake, ale aspoň je sranda. :D Asi mu taky něco napíšu.
kámoška Venci Klause :D

Věděli jste,

13. července 2008 v 23:07 | klára
že byl ukradnut popel Kurta Cobaina? :D

denní činnosti

11. července 2008 v 19:39 | klára |  denní činnosti slečny Kláry
Napíšu vám můj denní program:
12:00 vstávání
12:00 - 14:00 počítač
14:00 - 14:15 procházka s Bertem
14:15 - 18:00 počítač
18:00 - 18:15 procházka s Bertem
18:15 - 1:00 počítač
1:00 - 12:00 spánek
xD
vidíte, jak pestré a zábavné dny mám? :D Ale co jinýho se dá dělat o prázdninách... ;)
klára

Devátá Brána

4. července 2008 v 13:58 | klára |  movies
OMG, OMG, OMG! :D To bylo awesome! Jsem nadšená. Jen jsem se ke konci bála, aby tam Johnny zase neumřel. xD Zůstal naštěstí živej. A nějak jsem nepochopila, co byla ta ženská. Jako sám ďábel? Nevím, asi... :D
Don't fuck with me!
I thought I just did.
:D úžasný. Ta Liana byla fakt psychopat...
Jsem ráda, že mi to ta Petra půjčila, dneska si pro to přijde, tak jí ten film musím doporučit.
klára

zajímavé zjištění

3. července 2008 v 17:39 | klára |  pictures
Nejenže jsem z téhle fotky dostala menší záchvat smíchu, ale také jsem si posléze uvědomila, že Jimmy má postavu jako Mr. Burns. XD Ale fakt úplně. Urine mi tím tělem připomíná mojí milovanou scénu, kde Smithers vyndá pana Burnse z vany, protože si myslí, že je mrtvej a jak ho drží na klíně, tak mu pan Burns vyklouze a rozmázne se o protější stěnu. Z toho fakt umírám. xD No ale tady už je ta zmiňovaná fotka:
jimmy s postavou mého hrdiny xD

Iero, Iero...

3. července 2008 v 16:16 | little clara shit |  pictures
Teď jsem se na jednom fóru koukla na jednu Ierovu fotku. Jde to s ním vážně z kopce. Vypadá asi tak na čtyřicet. Kde ty loňské sněhy jsou... xD

sny...

3. července 2008 v 11:22 | klára |  denní činnosti slečny Kláry
Jak vidím, tak už strašně dlouho tady nic nepřibylo. Shame on me/us ! xD Dneska je čtvrtek, pokud se nemýlím. Nějak úplně ztrácím pojem o čase. To je tím, jak jsem pořád doma a nic nedělám. Ne že bych si stěžovala, je to vyhovující.
Včera jsem dělala těstovinovej salát. Je ho příšerně moc, takže jestli se někdo chcete stavit na jídlo, tak přijďte. :D
Zdál se mi dnes v noci sen. Bože. Nechápu proč se mi zdál. Byla jsem na nějaké nóbl párty a seznámila jsem se tam s Carlosem Solisem ze zoufalejch manželek. :D Ale jako fakt s ním, ne s tím hercem co ho hraje, prostě jako kdyby ta jeho postava v seriálu byla skutečná. No a pak nevím co se tam dělo, jen že jsme šli do nějaký vedlejší místnosti a on mi tam říkal nějaký sladký oblbovací slůvka a pak jsme se tam líbali. Toť vše. xD Taky jsem tam viděla Gabrielle, ale ta se tam jen tak mihla. Proč tam nemmohl bejt nějakej jinej chlap? To by se mi to líbilo víc. :D No to je jedno... moje sny jsou prostě vždycky divný. Ale je to snad první sen, kterej dával smysl. Vždycky se mi zdaj strašný blbosti, třeba před několika lety se mi zdálo, že na pláži v nějakým příkopu hoří teniska a já společně s dalšíma lidma okolo toho skáčem a bojíme se, že ta teniska vybuchne. Takže nejspíš budu vděčná za Carlose. xD
Za chvíli se jdu kouknout na film Devátá brána, kterej mi včera půjčila Petra. Na ČSFD to nemá moc procent, ale já věřím, že to třeba jen nedokázali ocenit. :D
klára