Nejsme perfektní, tak se s tím smiřte.

Nasrání skončilo, převládá happy nálada

31. července 2008 v 17:23 | Missérábles Iero-Urie |  random crap
Už nejsem nasraná. Teda jsem, ale to zvládnu a něco napíšu. Měla bych sem aspoň obden přispívat, aby také šlo vidět, že tento blog je i můj. Já ale nemůžu přispívat, protože jako obvykle jsem bez počítače. Už si připadám jako naprostej tragéd. Je to zlé.
Jsem moc ráda, že jste, Megi a Bek, přijmuly mou omluvu za sprosté slova, ale já ho hodně často vyjadřuju vulgárně a nevnímám to nějak. Kdybych to vnímala, možná bych se více ovládala a trochu mluvila slušněji, ale kdo v této době v České Republice mluví slušně. xD Já teda stoprocentně ne. Občas se v mých článcích objeví vulgární vyjadřování... bez toho by to nešlo. Ne u mě. xD
Abych to řekla na rovinu, předevčírem jsem psala tak krásnej a dlouhej článek, zase jsem se k něčemu přiznávala, měla jsem chtíče to někomu sdělit. Vím, že to zajímá opravdu malou část čtenářů, ale stejně to přečtete, protože vás zajímá o čem asi ta Missérábles zase píše, i kdyby to byla sebemenší slátanina, vy to přečtete až do konce, poté se zamyslíte nad tím, jestli máte nebo nemáte napsat komentář, maminky Megi a Bek komentář napíšou, ale ti mladiství, né že by Megi a Bek byly staré, ale neřadí se už mezi náctileté, srdceryvně ubrečené puberťačky. xD Obtížná věta, bojím se, že ji moc nepochopíte, ale když si párkrát přečtete, pochopíte o co mi šlo. xD Ale o tom jsem nechtěla vůbec mluvit. Chtěla jsem napsat něco z toho, co jsem psala předevčírem a nedala to na blog. Hele, já to píšu pro vás, ale z veliké části to píšu pro svou vlastní radost. Nebaví mě to dusit v sobě.
Mám dva imaginární kamarády. Vy by jste to nazvali "imaginární", ale oni jsou skuteční, jen je prostě nevidíte. Vždycky jsem měla jen jednoho, jednoho nádherného a božského muže, který jednou umřel, ale pak jsem to nevydržela a musel se objevit zase. Byl to nádherný pocit, když stál ve dveřích a pozdravil mě tím svým božsky hlubokým hlasem, myslela jsem, že se rozteču blahem. Pohled na něj je omamný. Jeho zeleně jiskřivý pohled se do mě denně zařezává a já z toho upadám do mdlob. Když má spadlé vlasy pčes oči, je ten pohled ještě vášnivější. Připadám vám jako magor? Ano? Tušila jsem to. Já se za to ale nestydím. Líbí se mi, když mě něžně chytne za ruku a pohrává si s ní jako malé děťátko, co si chce za každou cenu hrát. Usmívá se u toho, je to velice orgastický. Kéž by jste zažily to co já, určitě by jste chápaly mou situaci. To jsem ale mluvila zatím jen o jednom z mých vysněných mužů. Tohle byl prosím Iero. Bůh. Jako další spanilý muž v mém životě je ten, co má nepřekonatelný hlas. Mladistvou, ale i přesto mužskou tvář. Krásné čokoládové oči mi berou dech a nedokážu se do nich dívat víc jak 5 sekund. Ten nátlak roztomilosti bych nezvládla a musela bych se na něj vrhnout. Ale co pak to jde? Jsem vážně zadaná a ten čokoládově mrkající človíček je jen hra. Iero je můj dlouhodobý přítel, manžel... a ten druhý, ten druhý se jmenuje Urie, a s tím by to bez závazků nešlo, jelikož se mnou žije jako Iero, neudržela jsem svou chtíč a stal se mým vášnivým milencem, o kterým manžel prozatím neví. Když manžel není doma, milenec doma je. Když je manžel doma je, milenec je sice taky doma, ale věnuju se manželovi, milenec jen smutně kouká těma svýma psíma očíčkama. Frustrující situace. Hrozitánsky frustrující. Co by jste na mé straně dělaly vy? Přece by jste nemohly vydržet ten nátlak dvou naprosto dokonalých mužů! Iero, Urie, Iero, Urie... všude, jsou úplně všude. Kam se hnu, jsou tam. Neřekla jsem vám ale všechno. Jsou jisté věci v mém životě s nima, o který bych se nerada podělila. Jsou moc osobní.
Jen jsem měla chvilkový stav vám to říct. Děkuju, že to čtete. xD A ještě bych vám chtěla něco říct. Udělalo mě to hrozně šťastnou... 15.října by tu měla vystoupit moje nejmilejší a nejkrásnější zpěvačka Emilie. Nehorázně se těším. I kdyby to mělo stát 800, což pochybuju, ale i kdyby, tak tam prostě MUSÍM! Tu si nemůžu nechat ujít. :)
Mějte se krásně, ale opravdu krásně. Užívejte si poslední měsíc letních prázdnin. Jo a mimochodem, už je mi 16 let, musela jsem vám to říct. Jsem velká holka. Včera jsem měla narozky. :) Tak mějte se parádně.
Vaše, Jejich, Tvoje omámeně šťástná Missérábles
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dead.without.music dead.without.music | 31. července 2008 v 21:08 | Reagovat

takže za prvé:ne,já tě za blázna nepovažuju,jsem(ikdyž tomu asi nebudeš věřit)úplně stejná.

za druhé:co by ste na mé straně dělaly vy? asi bych si našla někoho hezčího než Jimyho :D

a za třetí:všechno nejllepší !!! :)

2 Bára Bára | 1. srpna 2008 v 11:34 | Reagovat

nejseš cvok,já mam zas hlas v hlavě kterej si se mnou povídá a komentuje moje chování(většinou typem:"ty si ale kráva") a takovou černou tečku která mi občas když mam nízkej tlak polítává před očima  a jmenuje se Robert:Da povídám si s ní:D tyhle úchylky sou naprosto normální...ehm...snad...

a taky všechno nejlepší!

3 Missérábles Missérábles | 1. srpna 2008 v 19:22 | Reagovat

dead.without.music: Oh, děkuju. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo je takovej. xD A tím Urie jsem nemyslela Jimmyho. Jimmy se jmenuje Urine. Urie je Brendon z Panic At The Disco. ;)))

Barča: Jů, to je taky dost psychopatický problém. xD A je jasné, že jsou tyhle úchylky normální. xD

A děkuju, holky, za přání. :)))

4 dead.without.music dead.without.music | 2. srpna 2008 v 19:26 | Reagovat

úúú,že bych se tolikrát překoukla? omlouvám se za svou tupost xD

5 megi megi | 21. srpna 2008 v 12:25 | Reagovat

Má drahá, máš naprostou pravdu. Ať napíšete cokoliv, budeme to vděčně hltat od a do z. Dodatečně vše nej nej k narozeninám, hlavně pořádného BF z masa a kostí, i když určitě nebude tak dokonalej jako ti imaginární (btw. netěš se, že se ti s přibývajícím věkem představa dokonalých chlapíků z mozku vytratí :-))))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama