Nejsme perfektní, tak se s tím smiřte.

Září 2008

Vodnice

27. září 2008 v 20:49 | Missérábles Iero |  random crap
Ciao, lidi
jsem právě u Kláry a píšu na blog. Ona kouká na tu trapárnu Xmix na Nově.
Musím vám něco říct. Jsem hrooooooooozně nešťastná. Tak za prvé, Klára je nachcípaná, a proto nemá ani trochu náladu si zavodnicovat. A to mám hodně příchutí atd.. A ona stále nechce. Nevím, co by ji přemluvilo. :D asi nic. Vypadá normálně, jenom chrchlá, smrká a divně mluví, jinak normálka. A za druhé, už jsem dostala od T-mobilu zpátky spravenej mobil a oni mi všechno vymazali, tudíž nemám číslo na Ondru, člověka vypadající jako Iero. Smůla. Už ho OPRAVDU nikdy neuvidím. Jsem smolař. Proto jsem si chtěla zavodnicovat, chtěla jsem vyhulit všechny ty myšlenky na to, že už asi nikdy neuvidím Ondru. Je to všechno na hovno.
Nemám už co psát. Je mi fakt příšerně. Dám si aspoň čokoládovýho Tofínka.
Mějte se hezky,
Vaše, Jejich, Tvoje tofínková Missérábles

pískání

25. září 2008 v 18:03 | klára |  random crap
Nesnáším italštinu. Strašně mě to nebaví. A nechápu to. A ta učitelka je děsná. A při těch hodinách se nudím. A ještě nemám učebnici. A ta je děsně drahá. Fuj.
Prostě ta italština mě zatím fakt neoslovila. Taky mi to přijde strašně složitý. Nechápu, jak mám poznat, že řeka je mužskej rod. Končí teda na e, ale na e může končit ženskej i mužskej rod. Navíc se učíme takový blbý fráze i slovíčka. :-/ Prostě fakt hrůza. Miluju angličtinu! Hrozně jsem se na ten novej jazyk těšila, ale teď bych ho nejradši neměla.
Ten odstavec o italštině mi připomněl to, že začátkem první hodiny italštiny začalo něco ve třídě pískat. Byl to fakt nechutnej zvuk, většinu lidí tam z toho bolela hlava. Jeden kluk řekl, že to asi bude rozhlas a šel to říct do ředitelny. Za chvíli se vrátil a pak ještě přišel nějakej chlápek, aby to taky slyšel. Když vešel, řekl "dobrý den". Asi dvě minuty tam stál a pak řekl "nashledanou" a odešel. :D O přestávce jsem Šárce řekla, že chci ven z tý hrozný pískací třídy. Na chodbě to nepípalo a byla to hezká úleva. Šly jsme na záchod a pak si ještě povídaly na chodbě, ale potom zazvonilo a musely jsme do tý třídy znova, protože máme dvě italštiny za sebou. Zase další hodina s odporně pískajícím zvukem. Potom jsme se přesunuli do naší třídy na zeměpis. S Šárkou jsme zjistily, že to píská i v naší třídě. Pitomej rozhlas, myslely jsme si. Do třídy přišla učitelka a hned "Co to tady je? To jsou zářivky?" "Ne, my myslíme, že blbne rozhlas". Načež se asi za deset minut z rozhlasu ozvalo: "Zkouška rozhlasu, jedna dva, jedna dva". Samozřejmě to bylo kvůli tomu pískání. Po zemáku jsme měli hodinu pauzy a potom tělocvik. O tý pauze jsme se společně s Lenkou rozhodly, že si půjdeme něco koupit do takový malý sámošky, co je poblíž školy. Najednou jsme slyšely zase ten zvuk a Lenka řekla něco jako "Ono to píská i tady! No to si děláš prdel." Pískalo to i v krámě. Pískalo to i na lavičce u školy. Lenka se od nás s Šárkou trochu oddálila a řekla, že tam kde stojí to moc slyšet není. Pak se k nám zase přiblížila a řekla, že tady to je slyšet hodně. Poté jsme usoudily, že to je asi něco v zemi. Šárka řekla, že prej trubky. :D Chvíli jsme tam seděly s tím otravným zvukem a poté si Šárka z tašky vyndala mobil. Najednou to pískání slyšela víc. Dala si mobil k uchu a zjistila, že celou tu dobu pískal on! :D Takže kvůli Šárčině seknutýmu mobilu všechny bolela hlava, jeden kluk šel do ředitelny a ještě se konala zkouška rozhlasu. xD No já nemohla.
klára

informace

21. září 2008 v 15:32 | klára |  random crap
Jen chci říct, že zejtra jedeme na třídenní seznamovák. Snad to bude fajn. Sice nevím, s kým budu spát, ale to se zejtra nějak vyřeší. :D Už se fakt těším, jak ráno potáhnu metrem a autobusem svoje zavazadlo. To na základce, když jsme vždycky odjížděli od školy, tak jsem to měla pár metrů. Teď musím na Pankrác a pak ještě na Kavčí Hory. Fňuk. Máme si sebou vzít hodně teplého oblečení. To by mě nenapadlo.
klára

Jsem s tou školou ale otravná...

15. září 2008 v 17:38 | klára |  random crap
Musím s vám pochlubit, že co se týče předmětu technika administrativy ( psaní všema deseti ), tak jsem se dostala již do třetí lekce a čtvrtýho okýnka! :D Ou jé. Víte, je to tak, že za celej rok máme udělat 3O lekcí. Každá lekce má okolo pěti až šesti okýnek/obrazovek nebo jak to říct a každý to okýnko má čtyři řádky, který člověk musí napsat. Můžete mít maximálně tak jednu nebo dvě chyby, jinak vás ten program do dalšího okýnka nepustí a taky to musíte napsat rychle, jinak dostanete za rychlost špatnou výslednou známku. Je to makačka. :D No a musím se teda přiznat, že u některejch okýnek jsem podváděla. Koukala jsem na klávesnici. :D Přece jenom má pak člověk jistý, že to napíše jakž takž dobře. Učitelka to nijak nekontroluje, takže si tam můžeme dělat prakticky co chceme.
Jinak nesnáším veřejnou správu a právo. Ble, ble, ble. Chcípám při těhlech předmětech nudou. Proto je blbý, že veřejku máme 3x týdně a právo 2x. Často s Šárkou luštíme sudoku, nebo si čteme knížky. :D Jinak by to fakt nešlo přežít.
A taky zítra píšeme ze zemáku a chemie. Ten zemák bude nejspíš zase primitivní a ta chemie taky, jelikož nám učitelka vždycky jenom řekne třeba "olovo" a my budeme muset napsat jeho latinskej název. Prostě to, co se dělá v osmičce na základce (aspoň u Novotný :D).
Taky vám je, když jste venku, taková zima? Rozhodla jsem se, že zítra si už vezmu zimní bundu, protože se venku klepu jak ratlík. A to má být ještě léto. :D Jsem ráda, že u nás v baráku začali topit.
Jo a ještě se pochlubím, že už umím jména všech lidí ve třídě! xD Wow. Nevěřila jsem, že to někdy dokážu. :D Teď se musím vrhnout na učitele. xD
klára

deprese, nesmyslný odstavec, vzkaz

11. září 2008 v 18:41 | Missérábles, podle Megi "Paní Kouzelná" |  random crap
Zdravíčko,
právě jsem se konečně dostala k počítači u mé ctěné a krásné babičky a píšu sem. To asi vidíte.
Dneska jsem "jakoby" doprovodila Pana Kouzelného k autobusu a povídala si s ním. Sice se o mně dozvěděl, že trpím samomluvou, ale snad se mezi námi nic nezmění. Nikdo není dokonalej.
Dále bych chtěla říct, že jsem celkem omezená o hodně věcí. Pan Kouzelný, o kterém jsem psala v minulém článku, chodí na tento blog a čte si to! V určité míře mi to nevadí, ale nemůžu psát to, co bych právě teď chtěla napsat. Víte, kdybych teď začala psát o mých citech a o tom, co právě teď cítím, byla bych hrozná naivka, která od života očekává hrozně moc. To jsem trochu divně napsala. No prostě nemůžu napsat vše co cítím, jelikož mi to svědomí nedovoluje. Chápete?
Řeknu vám... mám depresi. Velmi těžkou a silnou depresi, která začala na odpoledce. Napíšu, proč mám depresi, ale napíšu to tak, aby jste to nepochopili. (Aby to nepochopil nejmenovaný člověk.) Sice to nepochopíte, ale já budu očištěna a bude mi líp.
Tak tedy:
Slečna X řekla slečně Y, že slečně A dal kluk B pusu na pusu a objal ji. Chápete? :D No, a když mi to slečna Y řekla, trochu jsem žárlila, ale já vím (tedy doufám), že slečna A je kluka B jen kamarádka. Pak ještě slečna X řekla slečně Y, že kluk B má přítelkyni, ale on nemá přítelkyni. Kluk B mi to řekl. Doufám, že po pravdě. Teda neřekl mi to doslova, ale z tý cesty, o který nevíte, jsem to tak pochopila. No, a tak jsem slečně Y napsala, že jsem velice nešťastná a že se asi dneska zasebevraždím a ať se za mě s klukem B rozloučí. Samozřejmě že mě tyto sebevražedný myšlenky opustily a věřím jen v to hezké v mém životě. Řekla bych, že jsem to napsala tak, že ti, co znají kluka B a slečnu Y, budou vědět o čem to je, a to je problém, který jsem řešila v prvním odstavci, ale stejně jsem to, jak vidím, nevyřešila. Jak tak čtu, píšu naprosto nesrozumitelně. Jestli jste to nepochopili, jedině dobře. :D
Tak jsem očištěna. Ani nevíte, jak jsem teď volná jako ptááák. ( Myslím to peříkaté zvíře...:D )
Nabídl mi kousnutí do sušenky. Odmítla jsem. Ale hezky. "Ne. Díky" :D Měl horalku, tu moc nemusím. Ale když to byl on... mohla jsem si kousnout. :D Blbost. Stejně si to čteš, pane Kouzelný. Už mě to začíná deptat, že vím, že si to čteš a myslíš si o mně třeba, že jsem naprostej šílenec. Ale napsala jsem něco. Říkal si mi, abych sem něco napsala... ( za to budeš chodit během seznamováku se mnou do školy!!!)
Takže, čtenáři, Klarišo, Megi, Bek, Pane Kouzelný, přeji vám krásný milostný život(y) a nikdy nechtějte zažít to, co zažívám právě teď.
Kdyby jste ho viděli... :D Ty vole, chodím do nové školy teprve druhý týden a už zažívám tohle. Do prdele. Plánuju se stát lesbičkou. Mají to lehký. :D
Ahóóój, vaše, jejich, tvoje šílená Missérábles ( hezký článek, nemyslíte? )
P.S. For Pan Kouzelný: Já se tě nebojím. Bojím se úplně něčeho jiného... ale souvisí to s tebou. :*

pan kouzelný

5. září 2008 v 22:34 | Missérábles Iero |  random crap
Ciao,
jak už Klariša řekla, začala škola, nová škola, nové prostředí, noví lidé, noví učitelé, všechno nové. Začínám si po týdnu uvědomovat, že už jsem opravdu student, že už jsem skoro dospělá a že bych neměla tolik myslet na tu "malou" základní školu. Vždyť Střední škola je taky dobrá. Je asi blbý říct, že mám menší brzdu v komunikaci s jinýma lidma. Víte, když vím, že mám u sebe Kláru, neženu se k nějakému seznámení. Začíná mě to srát. Jsem strašně ráda, že jsem na škole s Klárou, ale někdy bych chtěla být ve škole sama a sama se s někým seznámit. To ale nejde.
A je taky blbý se po týdnu s někým seznámit, jelikož už uběhl týden a je prostě blbý za někým přijít a říct: " Jo, já jsem Šárka." Vždyť je to debilní i na začátku roku, takže zase nic. Mám z toho depku. Velkou.
Znáte ten pocit, když se vám někdo líbí a vy nevíte, jestli se líbíte tomu dotyčnému? Jestli ano, víte, jaký je to utrpení. Asi jsem naprosto zoufalý člověk, ale líbí se mi jedna osoba. Budu mu říkat Pan Kouzelný, jelikož nechci zveřejňovat jeho jméno, nechci zveřejňovat můj další objev a nechci, aby se mě nějak Klára dobírala (ne že by to dělala xD). Je to blbá přezdívka, ale nic jiného mě nenapadlo. Pan Kouzelný je přeci kouzelný, ne? Už se na mě Pan Kouzelný i usmál, což je naprosto božský, protože se na mě nikdy jen tak nějaký kluk neusmál. Jeho úsměv je omamný, a proto nemusím říkat, jak moc jsem byla v extázi. Jen pro informaci, také jsem se na něj usmála, nikdy jsem se na kluka neusmála, nedělám to, je to blbý. I když do flirtovacích taktik patří ÚSMĚV!, já se neumím usmát na kluka. Co kdyby si myslel, že jsem nějaký šílenec, co se směje jak kretén na okolní lidstvo? Raději to nebudu zkoušet. ON, Pan Kouzelný, se na mě usmál první, tak jsem se usmála taky, to je dovoleno. Oční kontakt jsme měli dva dny, takže dnes přišel na řadu úsměv. Ten oční kontakt a úsměv jsme stihli za velmi krátkou dobu, což je dobrý. Dokonce jsem mu zamávala a on mile také. Není to od něj hezké? Co by jste si o tom mysleli? Asi to vypadá na prachsprosté kamarádství, že? Prostě po velice krátkém vztahu s BF nemám vůbec štěstí na kluky. Čím to? Kéž by mě Pan Kouzelný po čase chtěl... chci toho do nové etapy života moc? Prosím, řekněte mi, že toho moc nechci. Cítím se hrozně osamělá, proto vyhledávám nějaké chlapce, potřebuju přítele. Ano, jsem mlaďoučká na nějaký vztah, ale je tolik holek v mém věku, které mají vztah třeba 2 roky. Tak proč ne já? Pan Kouzelný hezký, okouzlující, roztomilý... prostě k pomuchlání. Klára tuší, kdo je Pan Kouzelný. Momentálně si o mně musí myslet, že jsem asi pedofil, jelikož letím na tak mladé tváře. BF, Pan Kouzelný. Shit.
Tohle je tak frustrující článek. Je životu nebezoečný.
Jsi number one, Pane Kouzelný. :)))
S láskou vaše, jejich, tvoje naprosto poblázněná Missérábles

škola

4. září 2008 v 16:33 | klára |  random crap
Tak asi bych měla zase něco napsat. Ve škole to zatím vypadá docela v pohodě. Doufám, že budu zvládat to učení, ale nejsem si tak jistá. Dneska jsme měli jednu hodinu výtvarky. Byla to hrůza. Někdy začátkem hodiny se učitelka zeptala, kdo vyloženě nemá rád výtvarku. Ruka mi okamžitě vyletěla do vzduchu. Ta učitelka ke mně po chvíli přišla a zeptala: "A proč vy nemáte ráda výtvarnou výchovu?" "Protože prostě neumím kreslit, maluju jako dítě z první třídy." Odešla a pak řekla, že se bude snažit aby ta výtvarka byla dobrá i pro ty, co jí nemaj rádi, nebo tak něco. :D Posléze jsem zjisitla, že byla asi chyba jí říkat, že výtvarku nesnáším, jelikož mě furt otravovala, dokreslovala mi do mýho náčtrtu vlasy a tak dál. .D A když četla náš seznam a měli jsme se hlásit kdo je kdo, tak když přečetla mě a já se přihlásila, tak řekla "Kláro, nesmíte se toho bát". xDD Takže je mi jasný, že ta učitelka bude u naší lavice asi často. A já přitom tak nesnáším, když mi někdo ty moje umělecký díla sleduje.
Jinak dneska když jsme šly ze školy tak na autobusový zastávce stál tak krásnej kluk! Já z něj fakt umírala. Nejspíš to ale byl chlapec nějaké studentky. Má štěstí. Byl fakt sexy. No to je fuk. xD
Chápete, že máme seznamovák až od 22.9. do 24.9.? To mi připadá už lehce k ničemu. Nevím proč to tam maj takhle debilně zařízený.
Jo a ještě bych mohla napsat, že naše zeměpisářka po nás hází křídy. xD
klára