Nejsme perfektní, tak se s tím smiřte.

Říjen 2008

Halloween

31. října 2008 v 17:11 | Missérábles Iero |  random crap
Tak si říkám jestli mě tenhle život ještě baví.
Včera mě bavil, dneska mě bavil... a dál? Včera mě bavil, protože jsem skoro celý den myslela jen na ten nejkrásnější zážitek na světě... cesta do Bratislavy, tlačenice, skoro omdlení, Frankie ( ach, bože), MSI, Jimmy... kurva... MCR! Ano, byl to koncert My Chemical Romance v Bratislavě, místo konání v Bratislavě v hale Pasienky a dne 30.10. 2007. Je to tak dávno, ale přeci nedávno. Ten den jsem byla strašně šťastná. Říkala jsem si, že už snad v životě nepůjdu na jejich koncert, protože nenávidím ty tlačení s emo hovnama, ale pro ten zážitek, pro ty lidi z kapely, pro všechno na světě bych si to zopakovala klidně milionkrát.
Zopakovala bych si i to, co se událo po koncertě! To byl potom ten pořádnej odvaz dne, další dne. Hladila jsem Jimmyho po zádech, šahala jsem na jeho slepený vlasy trčící na hlavě, vyfotila jsem se s ním, vyfotila jsem i holky... Vyfotila jsem se i se Stevem, který měl záchvat smíchu z toho, že nějaký dívce spadly papíry na zem. No... a pak to přišlo. TY VOLE!!! TEĎ SI ŘÍKÁM, ŽE JSEM STRAŠNĚ ŠŤASTNÝ ČLOVĚK!!! STÁLA JSEM NA DOBRÉ STRANĚ, NEMUSELA JSEM SE TLAČIT... nemusela jsem se tlačit. Ke komu? K IEROVI! Prostě tam přišel... on tam prostě přišel, aby se nám podepsal. Přišel tam... Jsem z toho zoufalá, ale vlastně bych měla být šťastná. Možná jsem někde v hloubi šťastná, ale zoufalost je silnější než jsem čekala. Neměla bych na to tolik myslet, ale když se podívám na ten lístek, nebo když se podívám jen na jeho fotku, je mi zle.
Neměla bych takový věci tolik prožívat. I když se dějou "jen" jednou za život... respektivně mně.

Oslavte si krásně Halloween a zas někdy nashledanou...
Frankie, přeju ti všechno nejlepší k tvým již 27. narozeninám. :)
xMisséráblesx

foto

17. října 2008 v 22:29 | klára |  music
Šárka na koncertě Emilie Autumn, kterej byl mimochodem super. Je to hustý, co? Já tam naštěstí vidět nejsem, jelikož jsem stála za ní a tady na tý fotce jsem asi za tou slečnou, co stojí napravo od Šárky.
ea

klára

smutné

12. října 2008 v 0:07 | klára |  random crap
Šárka pro mě nemá pochopení! Když jí říkám, co chci, tak vždy jen kroutí očima a nebo říká ironické věci! Je zlá. Měla by mě vyslechnout a ne na mě bejt - vždycky když s tím začnu - naštvaná Nemohu za své touhy,Šárinko!

klára

lol

8. října 2008 v 20:01 | klára |  pictures
xD

:DDDDDDDD Vidíte toho Beana? Umírám! Už nevím, kde jsem to našla ani proč je ten Bean na fotce s Abbou ale každopádně je to strašně vtipný.

klára

hm

7. října 2008 v 18:40 | klára |  random crap
Dneska jsem byla zkoušená z práva. A jelikož jsem strašně šikovná a umím zpaměti odříkat i něco, čemu absolutně nerozumím, dostala jsem jedničku! Ou jé. Ale Šafránek (učitel) prej dělal ksichty. Nelíbí se mu totiž, když se něco našprtáme zpaměti slovo od slova a přitom tomu nejspíš vůbec nerozumíme. Má smůlu. :D Řeknu vám, jak to probíhalo.

Šafránek přišel do třídy, zapsal do třídnice a už si vytáhl z desek papír, kde má napsaný známky. Potom se zeptal: "Nějakej dobrovolník?" Samozřejmě se nikdo nehlásil. Tak tedy začal koukat na ten svůj papír. Koukal do něj asi dvě minuty. Pak řekl: "Co takhle Klára?" a kouknul se na mě, což jsem se divila, protože jsem myslela, že neví, jak se jmenuju. Nepsala jsem minulej tejden test, protože jsem byla nemocná a jedinej člověk, u kterýho neměl žádnou známku jsem byla já a tudíž jsem se ráno přemohla a učila jsem se. Zamumlala jsem něco jako "hm". xD Pak jsem teda šla ke stolu a skoro všechno mu tam řekla. Bylo mi blbě ještě půl hodiny potom, protože ze zkoušení jsem vždycky hrozně nervní. xD

Psali jsme ještě z chemie. To už tam úspěšný nebude. xD A ještě zemák. To dostanu trojku. :/

klára