Nejsme perfektní, tak se s tím smiřte.

Po sto letech...

23. února 2009 v 20:44 | Missérábles Iero-Desrosiers |  random crap
Ahoj,
rozhodla jsem se, že sem napíšu nějaký článek. Jak už všichni víte, nemám doma počítač, takže sem nepíšu, z toho vyplývá, že tenhle blog je vlastně jenom Kláry a já jsem náštěvník, který sem jednou za čas napíše děsně inteligentní článek o depresích.
Možná bych dneska mohla napsat něco veselého, ale vůbec mě nenapadá co. Jak už Klára řekla, máme prázdniny, tak vám řeknu, jak si užívám jarňáky.
Jsem u táty v Lysé nad Labem. Víte kde to je? Jestli ne, vezměte si mapu České republiky a najděte si kousek od Prahy Lysou nad Labem, je to kousek od Nymburka. To vím, protože tam moje mamka byla o prázdninách v nemocnici. (pozn. Spadla ze schodů a narazila si hlavu, která hnusně krvácela a kdyby se můj strejda neprobudil, asi by vykrvácela.) Ale myslím, že vás asi nezajímá, kde nějaká Lysá nad Labem je, že? Je to taková prdel...vesnice. Nesnáším vesnice. Mám ráda jenom Prahu, jsem typickej Pražák, namyšlenej a pyšnej.
No, takže k tomu mému pobytu v Lysé nad Labem. Můj táta bydlí se strejdou, tetou, bratrencem a sestřenicí. Mýmu bratrancovi je 7 let a sestřenici 6 let, takže si dokážete představit, jak strašně se tu nudím. O čem se jako mám bavit s takovýma prckama? Jo, mám tu bratra, ale ten je věčně na počítači ( a odmítá mě pustit ) a hraje nějakou stupidní hru, která má snad sto milionů levelů.
Čtu si. To jediné je tu zábavné. Vzala jsem si ale jenom jednu knížku. Co když to dočtu? To se tu doopravdy unudím k smrti. Čtu Mozarta. Mám 4 díly a teď čtu první. Je to celej jeho život. Baví mě to děsně. Je to hezky napsaný a člověk se do toho začte. Musím ale číst pomalu, abych to měla na celý týden.
Vracím se v sobotu. Víte, já bych se tolik nenudila, kdyby táta nechodil během dne do práce. Odjíždí v sedm ráno do práce a vrací se v půl šesté večer. Jsem přijela za tátou, ale víc času trávím s tetou, se kterou si povídám. Aspoň s někým se mohu rozumně bavit. Včera jsem byla v hospodě, tak aspoň nějaký zpestření. Měla jsem koktejl, piňakoládu, bylo to tááááááááááááááák dobrý. Bože, nic lepšího jsem snad nikdy nepila. Fakt jako, bylo to něco neuvěřitelnýho. Měla jsem to hned vypitý, protože to bylo fakt dobrý. A pak večer jsem se bavila tím, že jsem se koukala na Markovy fotky, co mám v mobilu, opravdu žůžo. Ty fotky mám už dost vokoukaný, ale furt je tam ách.
Docela se už těším domů. Ale vím, že když přijedu domů, že už bude zbývat den volna a pak se jde do školy. Do školy se vůbec netěším. Zase zkoušení, testy, Šafránek, ty lidi ze třídy... Marek. xD Už aby byl konec roku, chci letní prázdniny. A teď nás čeká březen, ve kterém s Klárou nemáme ani jedno volno, krom víkendů samozřejmě.
Už nevím, co bych vám řekla. Řekla jsem snad všechno. Dneska jsem spala do půl druhé, bylo to skvělé. Jsem se hezky vyspala. Ale měla jsem v pokoji hroznou zimu, takže jsem spala v rukavicích. Trochu dementní, ale jinak to nešlo. A mám nový písničky v mp3, zajímavé, že?
Tak já končím. Zas někdy příště napíšu. Mějte se krásně.

Vaše, Jejich, Tvoje Missérábles
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | 25. února 2009 v 23:22 | Reagovat

Klára furt píše o markovi jako otom který se jí líbí nebo já už nevim jak a ty ji to sem klidně napíšeš lol ty seš třídy :D fajn, já jeho jméno píšu do komentů, ale stejnak :D

2 klára klára | 26. února 2009 v 14:09 | Reagovat

co mám dělat no xD

3 Lenka Lenka | 26. února 2009 v 21:43 | Reagovat

no počkej... ještě nikdo nenapsal příjmení... to je asi zase práce pro mě B.............. :D:D:D:D:D

4 klára klára | 26. února 2009 v 21:43 | Reagovat

lenko! smažu to, jestli to napíšeš :D

5 Lenka Lenka | 1. března 2009 v 0:25 | Reagovat

tys to vážně smazala :D

6 myshuge myshuge | Web | 5. března 2009 v 19:08 | Reagovat

jeee, lysá:D tam to znám, bydlím 5 kiláků od týhle prdele - ještě ve větší prdeli:D

V Nymburce jsem se narodila a ted tam chodim na skolu dokonce:P

No, lysá je dost nudné město....

ale když tam máš tu správnou společnost, dá se zevlovat s vodnicí, maskama z hračkářství, lihovkama, samolepkama, gumovejma palicema a čínskejma nudlema  docela slušně:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama